......."Ze života se nikdo nedostane živý."

Červenec 2012

Banán

31. července 2012 v 16:38 | Ančos a Clrača |  Filmy

Genialita

31. července 2012 v 13:39 | Ančos |  Téma Týdne
Co je vlastně genialita? Dá se o někom říci, že je snad chytřejší nebo blbší než ten druhý? Bohužel, v dnešní době se tomu setkáme častěji než je zdrávo. Každý není genialní, ale to přeci dělá lidstvo lidstvem. Kdyby každý byl genius, kdo by se věnoval užitečným řemeslům jako pečení, dřevořezba, kování atd.. Toto jsou velmi užitečná řemesla, která jsou mnohdy u geniálních lidí opovrženy a ti radši studují práva a podobné školství, ale proč ne? Vždyť je to taky potřeba. Všechno má svůj řád i v chytrosti lidí, tak jeden je vyučený truhlář a druhý je doktorem. Oboje je velmi duležité a každý v tom svém dokáže ze sebe vydat geniální formu, která je skrytá uvnitř. Až příště se budete někomu vysmívat, že je blbej, vzpoměňte si, že možná umí něco, co vy by jste nedokázali.

Mám svůj sen

12. července 2012 v 17:03 | Ančos a Klarča |  Téma Týdne
I já mám svůj sen, jako každý jiný. Snad neexistije nikdo, kdo by ten svůj největší sen neměl, jenom tomu třeba říká: přání nebo prosba, ale pro všechny to má univerzální název: SEN, věčný sen. Měla jsem už větší nebo měnší sny než mám teď, ale musím uznat, že se mi jich už hromada splnila. Když se vám to povede a váš sen, vaše přání, nebo modlitba před spaním se vyplní, tak pořijde ta lepší část, začnete si hledat sen nový. Každý musí snít, protože sen není realita, ale je to něco, co nás dělá šťastnými ;-)

Tajemsví

11. července 2012 v 22:11 | Ančos |  Téma Týdne
Kolik lidí může ho znát, aby stále vydrželo tajemstvím a nepropuklo tak v drby a pomluvu? Určitě to většina z nás zná, když jsme někomu řekli své tajemství a to se rozneslo mezi pár dalších, kteří to neměli údajně "nikomu říct". Přidají si k tomu pár věcí, aby to bylo zajímavější a za chvíli to ví celá škola. A co pak je teda tajemství? Kdo ví, protože tajemství zůstavá tajestvím jen po tu dobu, co ho nikdo neodhalí... No, nemám pravdu?

Mrtvý Plamen1

6. července 2012 v 20:58 Filmy

Najdi si svůj styl

6. července 2012 v 20:52 Filmy

Pokropený Kropič

6. července 2012 v 20:43 Filmy