......."Ze života se nikdo nedostane živý."

Genialita

31. července 2012 v 13:39 | Ančos |  Téma Týdne
Co je vlastně genialita? Dá se o někom říci, že je snad chytřejší nebo blbší než ten druhý? Bohužel, v dnešní době se tomu setkáme častěji než je zdrávo. Každý není genialní, ale to přeci dělá lidstvo lidstvem. Kdyby každý byl genius, kdo by se věnoval užitečným řemeslům jako pečení, dřevořezba, kování atd.. Toto jsou velmi užitečná řemesla, která jsou mnohdy u geniálních lidí opovrženy a ti radši studují práva a podobné školství, ale proč ne? Vždyť je to taky potřeba. Všechno má svůj řád i v chytrosti lidí, tak jeden je vyučený truhlář a druhý je doktorem. Oboje je velmi duležité a každý v tom svém dokáže ze sebe vydat geniální formu, která je skrytá uvnitř. Až příště se budete někomu vysmívat, že je blbej, vzpoměňte si, že možná umí něco, co vy by jste nedokázali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kůstka. Kůstka. | Web | 31. července 2012 v 14:11 | Reagovat

Přesně tak. Můžete si říct, že když má někdo ve škole samý jedničky, je chytřejší a geniálnější než ten, co ze dvou předmětů propadá.

Ten, kdo propadá, umí ale třeba spoustu věcí, co ti chytří studenti neumí. Takoví lidé většinou bývají přes ruční práce.

Každý je svým způsobem geniální.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama